نصب-قالب-وردپرس-1

نصب قالب وردپرس

نصب-قالب-وردپرس-1

در وردپرس یک قابلیت جالب بنام قالب یا پوسته وردپرس وجود دارد که امکان تغییر در ظاهر سایت شما با توجه به نوع کارکرد سایت شما را برای شما فراهم می کند.بدین شکل که شما می توانید قالب مدنظرتان را تهیه نمایید سپس با روش های گفته شده در این مقاله نسبت به نصب قالب وردپرس خود اقدام فرمایید. امروزه پوسته های وردپرسی زیادی چه بصورت پولی و چه رایگان وجود دارند، که برای سلیقه ها و کاربردهای مختلف تهیه شده است.به همین دلیل ما در این مقاله از راهنما وردپرس به شرح روش های آموزش نصب قالب وردپرس پرداخته ایم.پس تا پایان این مقاله باما همراه باشید.

در ضمن برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قالب های وردپرس و همچنین شناخت بهترین و پرفروش ترین قالب ها در جهان نیز می توانید مقاله قالب وردپرس را مطالعه فرمایید.

نصب قالب وردپرس

در این مقاله قصد داریم :

  • آموزش نصب قالب وردپرس از طریق منبع یا مخزن وردپرس
  • آموزش نصب قالب وردپرس از طریق آپلود یا بارگذاری فایل قالب

نصب قالب وردپرس به کمک مخزن وردپرس

برای اینکار شما باید در ابتدا وارد منوی نمایش وسپس زیر منوی پوسته ها شوید. باصفحه ای مطابق شکل زیر روبرو می شوید. در این صفحه بر روی گزینه افزودن کلیک نمایید.

نصب-قالب-وردپرس-افزودن-قالب

سپس مطابق شکل زیر در کادر جستجو ، نام پوسته موردنظرتان را وارد نمایید.

نصب-قالب-وردپرس-مخزن-وردپرس

استفاده از قالب های فارسی سازی شده

البته به یک نکته باید دقت کنید و آن این است که قالب هایی که در مخزن وردپرس در اختیار شما قرار می گیرد ، قالب اصلی می باشند. بدین معنا که نسخه انگلیسی یا زبان اصلی می باشند.این درحالی است که شما به ورژن فارسی سازی شده این قالب ها نیازمندید تا برای طراحی دچار مشکل نشوید.

قالب های حرفه ای وردپرس

درضمن در این مخزن تنها قالب های رایگان وجود دارند. این در حالی است که احتمالا این قالب ها نیاز شما را برآورده نخواهد کرد و شما در ادامه کار به قالب های حرفه ای تری احتیاج دارید.ما در راهنما وردپرس قالب های مختلفی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. این قالب ها هم بصورت رایگان وهم بصورت تجاری که قالب های حرفه ای وردپرس می باشند ، در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.
در ضمن برای تهیه همین قالب های وردپرس رایگان نیز زحمات زیادی کشیده شده که بمنظور بهره مندی بهتر شما عزیزان بصورت رایگان در سایت قرار داده شده است. برای کاربردهای حرفه ای تر و استفاده از قالب های حرفه ای وردپرس نیز می توانید از قالب های حرفه ای وردپرس(تجاری) استفاده نمایید که توانایی پشتیبانی اکثر پروژه های طراحی سایت را دارا می باشند.

نصب قالب وردپرس با استفاده از آپلود یا بارگذاری فایل آن

برای اینکار مطابق شکل زیر واردمنوی نمایش/پوسته ها شوید. در این منو گزینه افزودن را انتخاب نمایید.

نصب-قالب-وردپرس-اضافه-کردن-قالب

در ادامه مطابق شکل زیر باید گزینه بارگذاری پوسته و سپس choose file را انتخاب نمایید. سپس آن قالب مدنظر که تهیه کرده اید را انتخاب نمایید. فرمت فایل انتخابی نیز حتما zip باشد.

نصب-قالب-وردپرس-انتخاب-فایل-برای-آپلود
بعد از نصب قالب وردپرس نیز می توانید در بخش زیر منوی سفارشی سازی در منوی نمایش ، تنظیمات ویژه ای برای تم خود انجام دهید.

نصب-قالب-وردپرس-نمایش-سفارشی-سازی

در صفحه ی سفارشی سازی با توجه به ویژگیهای ذکر شده در سمت راست،می توانید قالب خود را سفارشی کنید.

نصب-قالب-وردپرس-سفارشی-سازی

کلام آخر

همان طور که در ابتدا عرض نمودیم، یکی از قابلیت های جالب وردپرس وجود پوسته های مختلفی برای آن است.با استفاده از این پوسته ها که برای انجام کارهای خاصی می باشند، می توانید سایت مدنظرتان را طراحی نمایید.
پس همین حالا با استفاده از لینک قالب های وردپرس رایگان و یا اگر از تم های حرفه ای تری می خواهید استفاده کنید ، از قالب های وردپرس حرفه ای (تجاری) استفاده نمایید و شروع به ساخت سایت خود نمایید.


قالب اختصاصی

در ضمن اگر می خواهید از قالبی مخصوص برای وردپرس خود استفاده نمایید یعنی یک قالب اختصاصی طراحی نمایید، می توانید با روش های ذکر شده باما در ارتباط باشید تا با ارتباط با طراحان سایت و برنامه نویسان راهنما وردپرس ، بتوانید بهترین قالب های اختصاصی مخصوص نوع فعالیتتان را طراحی نمایید.
اگر  این مقاله موردپسند شما عزیزان قرار گرفته است ، می توانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

راهنما وردپرس پاسخگوی سوالات شما عزیزان در بخش دیدگاه ها می باشد. بنظر شما کدام یک از قالب های وردپرس کاربردی تر  و حرفه ای تر می باشد؟

 

 

 

 

راهنما وردپرس-نویسنده بهنام زارعی

من بهنام زارعی نویسنده این مقاله هستم.برای رسیدن به هدف و خواسته خود ساعت ها تلاش و کوشش کردم و هیچ چیز جلودار من نبود.با اراده آهنین ای که در درون همه شما عزیزان است می توانید تا درهای خوشبختی را به روی خود بگشایید. آری ، وردپرس راه تحقق اهداف من و شماست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.