افزونه ثبت نام و ورود به وردپرس با پیامک دیجیتس-افزونه ارسال پیامک دیجیتس-راهنما وردپرس-سازگاری دیجیتس با ووکامرس

افزونه ثبت نام وردپرس با تایید پیامک | افزونه Digits

با گسترش روز افزون اینترنت و استفاده گسترده مردم از آن ، سایت های اینترنتی و ثبت نام و عضویت در آن ها بسیار پراهمیت است. یکی از نیازهای هروبسایتی ، برقراری ارتباطی دوطرفه با کاربرانشان است.برای انجام چنین کاری نیاز به یک سیستم برای ثبت نام در سایت است. این سیستم ثبت نام را می توان با استفاده از ایمیل و نام کاربری و یا ورود با شبکه های اجتماعی اجرا نمود.
از روش های جدید عضویت در سایت استفاده از سیستم ثبت نام در وردپرس با تایید پیامک تلفن همراه است.این سیستم ثبت نام را می توان از مهم ترین نیاز های وبسایت های وردپرسی برای ایجاد لاگین یا احراز هویت پیامکی به جای ایمیلی یا در کنار آن نامید.
در این مقاله با معرفی افزونه دیجیتس می توانیم تا اینکار را به سادگی انجام بدهیم.

ثبت نام و ورود به وردپرس با تایید پیامک-افزونه ثبت نام دیجیتس-راهنما وردپرس

افزونه Digits | ثبت نام و ورود کاربر به وردپرس با شماره موبایل

در این مقاله می خواهیم تا یکی از بهترین افزونه های وردپرس را به شما عزیزان معرفی کنیم . با استفاده از افزونه دیجیتس می توانید قابلیت  ثبت نام در وردپرس بصورت احراز هویت یا تایید به وسیله پیامک موبایل را بررسی کنیم. با اینکار می توانیم این دغدغه مدیران سایت ها که کاربران دارای ایمیل نیستند را نیز برطرف نماییم. شما عزیزان می توانید از پایین این مقاله این افزونه را دانلود و نصب نمایید.برای نصب افزونه می توانید از این مقاله استفاده نمایید.

افزونه ثبت نام وردپرس با تایید پیامک | افزونه Digits

افزونه دیجیتس از بهترین افزونه های وردپرس در زمینه سیستم ثبت نام و ورود کاربران با استفاده از تایید پیامکی است.
زمانی که ما از این افزونه برای ثبت نام کاربران خود استفاده می نماییم ، سیستم ثبت نام و ورود به سایت ما با استفاده از کدهای تایید پیامکی صورت می پذیرد. با اینکار همانند شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک و اینستاگرام و تلگرام و غیره ، کاربران تنها با وارد کردن شماره همراه خود و ارسال پیامک از طرف سایت ، می توانند وارد پنل کاربری خود در سایت مربوطه شوند.

مزایای سیستم ثبت نام با شماره موبایل دیجیت (Digits)

یکی از اصلی ترین دغدغه های صاحبان وبسایت های وردپرسی این است که کاربرانشان دارای ایمیلی معتبر نمی باشند. این امر باعث می شود که کاربران از امکانات و اطلاع رسانی های سایت و یا خرید از فروشگاه سایت بی بهره باشند.
از بهترین مزیت های این افزونه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • راحتی ثبت نام در سایت (تنها با وارد کردن شماره همراه کاربر )
  • امنیت
  • جمع آوری مجموعه ای از شماره های همراه کاربران
  • اطمینان از صحت شماره های وارد شده

ویژگی های افزونه ثبت نام با موبایل دیجیتس

  • کاربر می تواند ابتدا شماره موبایل خود را وارد نماید. سپس ایمیل خود را به حساب اضافه نماید.
  • هم چنین کاربر می تواند ابتدا با ایمیل ثبت نام نماید. سپس شماره موبایل خود را به حساب اضافه نماید.
  • تنظیم دوباره رمز عبور با استفاده از رمز عبور یکبار مصرف
  • پشتیبانی کامل افزونه فروش woocommerce

افزونه ثبت نام و ورود به وردپرس با پیامک دیجیتس-افزونه ارسال پیامک دیجیتس-راهنما وردپرس-سازگاری دیجیتس با ووکامرس

ارسال پیامک با استفاده از خطوط خدماتی

شما با استفاده از خطوط خدماتی که شرکت های ارائه دهنده خدمات ارسال پیامک در اختیار شما قرار می دهند، می توانید تا برای کاربران خود پیامک ارسال نمایید. این شرکت های خدماتی را با یک جستجو در اینترنت می توان به سادگی  پیدا نمود.بعضی از این شرکت ها بدون اخذ مدرک خاصی ، چندین خط خدماتی عمومی را در اختیار شما قرار می دهند . با این کار شما می توانید کدها و متن های تاییدیه پیامکی digits را به راحتی به تمامی مخاطبینتان ارسال نمایید.

افزونه ثبت نام وردپرس با پیامک-خطوط خدماتی-راهنما وردپرس

ارسال پیامک با استفاده از افزونه دیجیتس

تمامی خطوطی که در سامانه های پیامکی مورد استفاده قرار می گیرند بصورت پیش فرض تبلیغاتی هستند. از آن طرف کاربران نیز پیامک های تبلیغاتی خود را بسته اند. این امر باعث می شود که کاربران فکر کنند که سایت شما بدرستی کار نمی کند و پیامک تاییدیه عضویت را صادر نمی کند.بدین ترتیب شما تعداد زیادی از کاربران خود را از دست می دهید. پس باید چه کرد؟

ارسال پیامک با استفاده از خطوط خدماتی

همان طور که عرض نمودیم ، اکثر افراد دریافت پیامک های تبلیغاتی را بسته اند. این در حالی است که خط پیش فرض اکثر سامانه های پیامکی بصورت تبلیغاتی است. در این مواقع ما از خطوط پیامکی خدماتی استفاده می کنیم.
خطوط خدماتی همانند خطوط تبلیغاتی هستند با این تفاوت که که به اپراتور های ارائه دهنده این خدمات توسط گیرنده تعهد داده می شود که از این خط برای ارسال پیامک های تبلیغاتی استفاده نکند و فقط برای اطلاع رسانی به کاربران مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال پیامک با استفاده از افزونه Digits

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با افزونه ارسال پیامک digits آشنا کنیم. با استفاده از این افزونه می توانید برای کاربران خود پیامک ارسال نمایید و از این امکان برای عضویت آنها در سایت خود و سایر اطلاع رسانی ها استفاده نمایید.
با استفاده از خطوط خدماتی بسادگی می توانید این پیامک ها را به اینباکس یا ورودی پیامک های گوشی همراه کاربران برسانید.
در صورتی که این مقاله مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته است ، خوشحال می شویم که آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
راهنما وردپرس پاسخگوی سوالات شما عزیزان در بخش دیدگاه ها می باشد. هرگونه سوال و ارائه پیشنهاد را می توانید در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

دانلود افزونه Digits

 

 

 

 

راهنما وردپرس-نویسنده بهنام زارعی

من بهنام زارعی نویسنده این مقاله هستم.برای رسیدن به هدف و خواسته خود ساعت ها تلاش و کوشش کردم و هیچ چیز جلودار من نبود.با اراده آهنین ای که در درون همه شما عزیزان است می توانید تا درهای خوشبختی را به روی خود بگشایید. آری ، وردپرس راه تحقق اهداف من و شماست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.